Promocja na Dzień Matki 2019

Z okazji Dnia Matki oferujemy aż 20% zniżki na wszystkie produkty Unwash® - ponieważ każda kobieta marzy o lśniących, zdrowych włosach...

ODŻYWKA BIO-MYJĄCA

BIO-CLEANSING CONDITIONER

Wyjątkowa formuła oparta na zasadzie mycia emulsyjnego, starannie oczyszcza oraz zapewnia kompletną pielęgnację włosów. W przeciwieństwie do szamponu, odżywka bio-myjąca nie wypłukuje z włosów i skóry głowy ich naturalnych tłuszczów, które pomagają utrzymać właściwy hydrobalans.

PŁYN GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY

ANTI-RESIDUE CLEANSE

Głębokie, ale delikatne oczyszczenie włosów, które straciły witalność przez nagromadzone na włosach i skórze głowy nieczystości. Łagodna, lecz skuteczna formuła o zbalansowanym PH eliminuje zalegające nieczystości. Produkt bezpieczny dla struktury włosa i skóry głowy, nie wypłukuje naturalnie występujących we włosach zdrowych tłuszczy. Efekt: zdrowe, piękne i czyste włosy.

MASKA NAWILŻAJĄCA

HYDRATING MASQUE

Nawilżająco-odżywcza formuła zatrzymuje naturalnie występujące we włosach olejki oraz uzupełnia strukturę włosów w bogate składniki odżywcze. Włosy stają się miękkie, gładkie i lśniące.

SUCHY CLEANSER

DRY CLEANSER

Mycie bez wody to już nie problem. Udoskonalona, ultralekka formula Cleansera Unwash®, w odróżnieniu od tradycyjnych suchych szamponów, nie pozostawia na włosach białych śladów. Skutecznie radzi sobie z usuwaniem nagromadzonego przy skórze głowy sebum dla świeżego wyglądu bez mycia.

Sprawdź również Mini Zestaw Unwash oraz Zestaw Rethink Clean.

Szczegóły promocji znajdziesz tutaj.