Odżywka bio-myjąca

Kombinacja bogata w naturalne olejki i wyciągi roślin nie zagraża strukturze włosa ani skórze głowy. Odżywka Unwash zapewnia włosom właściwy bilans naturalnych składników od cebulek po końcówki.

Pojemność
94,00 zł
Brutto
Ilość

BIO-CLEANSING CONDITIONER

Nowy wymiar czystości dla Twoich włosów.

Wyjątkowa formuła oparta na zasadzie mycia emulsyjnego, starannie oczyszcza oraz zapewnia kompletną pielęgnację włosów. W przeciwieństwie do szamponu, odżywka bio-myjąca nie wypłukuje z włosów i skóry głowy ich naturalnych tłuszczów, które pomagają utrzymać właściwy hydrobalans.

Różnicę odczujesz natychmiast - Twoje włosy staną się nawilżone, lśniące i świeżo wyglądające na dłużej.

Moc bio-myjącej odżywki

 • Delikatnie myje i nawilża włosy
 • Dzięki kompozycji naturalnych olejków i ekstraktów leczniczych roślin zapewnia kompletną pielęgnację dla każdego rodzaju włosów
 • Nie zawiera siarczanów ani mydła

Bio-myjąca odżywka Unwash jest wolna od siarczanów i mydła. Opracowana przez specjalistów formuła bez piany skutecznie czyści, lecz nie wypłukuje z włosów ich naturalnych tłuszczów. Kompozycja naturalnych składników pozwala chronić włosy przed utratą koloru oraz zapewnia kompletną pielęgnację dla każdego typu włosów.

Co wyróżnia odżywkę bio-myjąca?

Kombinacja bogata w naturalne olejki i wyciągi roślin nie zagraża strukturze włosa ani skórze głowy. Odżywka Unwash zapewnia włosom właściwy bilans naturalnych składników od cebulek po końcówki.

 • Skuteczna w myciu włosów
 • Zapewnia właściwy hydrobalans
 • Wyspecjalizowana we wzmacnianiu włosów

Rezultaty zawdzięczamy odpowiednio dobranej mieszance składników, korzystnych dla zdrowia włosów.

 • Substancje kationowe -działają jak magnes przyciągając brud i nadmiar sebum, nie naruszając przy tym struktury włosa jak tradycyjne szampony.
 • Organiczny Olejek z Wiesołka - działa niezwykle odżywczo dla włosów i skóry głowy, poprawiając hydrobalans i naturalny blask włosów.
 • Hydrolizowana keratyna - wzmacnia strukturę włosa oraz zamyka składniki nawilżające i odżywcze wewnątrz - dla gładkich, zdrowych, swobodnie układających się włosów.

Jak stosować?

 1. Na mokre włosy nałóż jedną porcję produktu wielkości pięciozłotówki przy włosach krótkich, lub dwie - trzy przy długich.
 2. Rozprowadź odżywkę równomiernie na całej długości włosów, najlepiej przy pomocy grzebienia.
 3. Dokładnie wmasuj w skórę głowy i pozostaw na około 1 do 2 minut.
 4. Obficie spłucz.

Plazanet™ jest wyłącznym dystrybutorem Unwash® w Polsce.

BIO-ODZ
75 Przedmioty

Opis

Pojemność
400 ml
1000 ml