Oczyszczająca pianka zwiększająca objętość włosów
  • Oczyszczająca pianka zwiększająca objętość włosów

Oczyszczająca pianka zwiększająca objętość

Klucz do zdrowych włosów znajduje się w skórze głowy. Tradycyjne szampony i kosmetyki odkładające się na włosach hamują rozwój dobrych bakterii, bez których skóra głowy może stać się sucha i łuszczyć się, a włosy matowe, łamliwe i bez witalności. Pianka zawiera prebiotyki, które pomagają zrównoważyć mikroflorę skóry głowy, dzięki czemu włosy stają się silniejsze, zdrowsze i szybciej rosną.

Pojemność
88,00 zł
Brutto
Ilość

VOLUMIZING DRY CLEANSER FOAM

Dla wielu kobiet poranne zabiegi przywracające włosom blask i świeżość mogą być czasochłonne i męczące. W tym celu została stworzona specjalna pianka, która odświeża oraz przywraca włosom objętość i witalność, bez konieczności ich mycia.

Pianka doskonale sprawdza się przy włosach bardzo cienkich, przywracając im objętość. Produkt pozwala włosom odpocząć od tradycyjnych szamponów, które mogą wysuszać włosy i pozbawić je nawilżenia. Kluczowe składniki to między innymi skrobia ryżowa zapewniająca sypkie, przyjemne w dotyku włosy, pył wulkaniczny odpowiedzialny za pochłanianie nadmiaru sebum, hydrolizowana skrobia i proteiny wnikające we włosy w celu nadania objętości i sprężystości. Produkt przyjazny mikrobiomowi skóry głowy.

Moc Cleansera

  • odświeża bez użycia wody
  • pochłania nadmiar sebum
  • dodaje objętości u nasady

Jak stosować?

  1. W trakcie aplikacji trzymaj pojemnik pionowo.
  2. Nałóż na skórę głowy i włosy u nasady dozę produktu wielkości piłeczki golfowej.
  3. Delikatnie i równomiernie wmasuj piankę. Pozwól włosom podeschnąć naturalnie przez kilka minut po czym, jeżeli to potrzebne wystylizuj włosy tak jak lubisz.

Porada: Jeżeli podzielisz włosy na mniejsze sekcje łatwiej zaaplikujesz Cleanser.

Plazanet™ jest wyłącznym dystrybutorem Unwash® w Polsce.

PIA-OBJ
10 Przedmioty